Електропривод змінного струму Unidrive M600 - (0,75 kW - 2,8 МW)

Електропривод змінного струму Unidrive M600 - (0,75 kW - 2,8 МW)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M2665882
 
 

Опис Електропривод змінного струму Unidrive M600 - (0,75 kW - 2,8 МW)

Електропривод змінного струму Unidrive M600 для асинхронних двигунів і двигунів з постійними магнітами без датчиків зворотного зв'язку по швидкості.
M600 забезпечує підвищення продуктивності устаткування при управлінні асинхронними двигунами і двигунами з постійними магнітами без датчиків. Додатковий порт енкодера можна використовувати для прецизійних систем із замкнутим контуром зворотного зв'язку по швидкості і для реалізації функції цифрового замка відстеження частоти. Додаткові входи-виходи, зв'язок по промислових мереж fieldbus і опції зворотного зв'язку забезпечують максимальну подключуваність і гнучкість системи.

Продуктивність завдяки можливості управління всіма можливими типами двигунів змінного струму
Unidrive M600 має ефективний алгоритм управління РФС для забезпечення максимальної стабільності і керованості, особливо для електродвигунів високої потужності. Він забезпечує широкосмуговий алгоритм управління двигуном з періодом оновлення контуру регулятора струму 62,5 мксек і перевантажувальною здатністю двигуна 200% для важких промислових систем.

Гнучка інтеграція з системами автоматизації
Unidrive M600 має три слота для встановлення додаткових модулів. Такі комунікаційні модулі, модулі зворотного зв'язку по швидкості, розширення входів / виходів забезпечують максимальну гнучкість і мінімізують розміри шафи. Модуль SI-Encoder дозволяє забезпечити векторне управління в замкнутому контурі для асинхронних двигунів (RFC-A).

Вбудоване управління
Unidrive M600 оснащений вбудованим ПЛК з функцією реального часу, який можна використовувати для базового логічного управління, відстеження швидкості і реалізації функції цифрового замка. Для програмування використовується відкрита програмна середа CODESYS.

Мінімальні габарити
Unidrive M600 - один із самих компактних електроприводів в своєму класі для кожного номіналу потужності, має розширений набір вбудованих функцій: можливість автоматизації для простих застосувань, RS485 і 1 клема безпечного відключення моменту для відповідності стандарту SIL3.

Можливості управління
Програмні засоби, панелі управління і зовнішні пристрої пам'яті забезпечують простий і швидкий доступ до функцій Unidrive M для налагодження, контролю та діагностики.

Типові застосування:
Управління швидкістю з високим пусковим моментом для екструдерів, поздовжніх ризиків, систем транспортування матеріалу, компресорів, промислових кранів, електроциліндрів для заміни гідроприводів, редукторів, намотчики, подачі полотна, різання металу.

 

Купити перетворювачі частоти від виробника ОПТОМ Ви можете звернувшись до менеджера-консультанта за контактним номером або заповнивши онлайн-форму замовлення.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Cайт

Офіційний сайт компанії

Офіційний сайт компанії

 
 

Контакти

Автоматичні вимикачі постійного струму, компенсатор реактивної потужності - Профіелектро
(основний офіс)

03113, Україна, Київська, Київ, Дружківська, будинок 10, офіс 312
  • +38 (050) 380-28-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create