Регулятори реактивної потужності Novar

Регулятори реактивної потужності Novar
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 03392535
 
 

Опис Регулятори реактивної потужності Novar

Регулятори реактивної потужності модельного ряду Novar-1ххх - це повністю автоматичні прилади, що здійснюють оптимальне управління компенсацією реактивної потужності. Конструктивно вони походять від модельного ряду Novar-1 хх / 2хх, і зберігаючи колишній спосіб управління та підключення, приносять разом з тим ряд поліпшень і нових функцій.

Регулятори оснащені точними вимірювальними контурами струму і напруги, і цифровою обробкою виміряних величин досягнута висока точність визначення справжнього ефективного значення напруги, струму і косинуса. Внутрішній термодатчик служить для вимірювання температури всередині шафи.

Прилади здійснюють обчислення основної гармонійної складової активного і реактивного струму за алгоритмом FFТ. Подібним способом обчислюється і основна гармоніка напруги, чим забезпечується точність виміру і регулювання та в умовах сильного спотворення вищими гармоніками.


Регулятори поставляються в двох основних виконаннях в залежності від кількості виходів: Novar-1106/1206 з шістьма вихідними реле, а Novar-1114/1214 з чотирнадцятьма вихідними реле. Регулятори ряду Novar 12хх мають на відміну від регуляторів ряду Novar 11 хх додатково гальванично відокремлений вхід вимірювальноъ напруги і вхід для вибору другого тарифу.

Обидва ряди регуляторів мають релейний вихід "Alarm, активацію якого можна налаштувати на сигналізацію нестандартних станів, як малий струм, великий струм, пропажа вимірювальної напруги, перенапруження, перевищення налаштованого рівня гармонійних спотворень, стан недокомпенсації /перекомпенсації, стан зворотного живлення (експорт), перевищення допустимого числа включень ступені, несправність ступені або перегрів.

Всі типи регуляторів можна замовити в розширеному виконанні з гальванічно відокремленим інтерфейсом типу R5-232 або R5-485. У поєднанні з віддаленим комп'ютером таким чином можна дистанційно спостерігати всі вимірювані величини і здійснювати настройку параметрів регулятора.

Детальнішу інформацію про регуляторах реактивної потужності модельного ряду Novar-1ххх ви можете отримати тут.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Cайт

Офіційний сайт компанії

Офіційний сайт компанії

 
 

Контакти

Автоматичні вимикачі постійного струму, компенсатор реактивної потужності - Профіелектро
(основний офіс)

03113, Україна, Київська, Київ, Дружківська, будинок 10, офіс 312
  • +38 (050) 380-28-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create