Трифазний регулятор реактивної потужності RPC 8BGA

Трифазний регулятор реактивної потужності RPC 8BGA
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 03392531
 
 

Опис Трифазний регулятор реактивної потужності RPC 8BGA

Регулятори з примітивними і заплутаними дисплеями пішли в минуле: 8BGA вразить вас своім графічним дисплеєм з ЖК-матрицею 128x80 пікселів. Чітка деталировка і інтуїтивно зрозуміла навігація меню, представлена у вигляді іконок. Текст на 10 доступних мовах - до них відносяться італійська, англійська, французька, німецька, російська, іспанська, португальська.

Новий трифазний регулятор реактивної потужності RPC 8BGA ще розумнішими і исполнительнее.

RPC 8BGA управляє коефіцієнтом потужності, захищає конденсатори з заданими функціями, висока точність вимірювань всіх електричних параметрів, такі як струм, напруга, частота, активна, удавана і реактивна потужності, рахує енергію і кількість перемикань та години роботи конденсаторів. Кожен виміряний параметр можна контролювати за порогами сигналізації. RPC 8BGA є "прихованим" трифазним мультиметром, аналізатором якості електроенергії та безпосередньо регулятором.

RPC 8BGA оснащений функцією «ведучий-ведений», яка управляє ефективністю роботи декількох конденсаторних установок, навіть якщо вони знаходяться в різних місцях або на інших підстанціях.

Завдяки слотам для розширюваних модулів, нові функції і потреби можуть бути додані в будь-який час, навіть після установки. З регулятором 8BGA ви можете додати до 4 додаткових модуля в режимі «plug & play», які значно збільшують можливості регулятора.

При використанні модуля MCP5 регулятор отримує функцію захисту конденсаторів в тому числі і від струмів вищих гармонік.

Завдяки використанню модуля DATLOG регулятор перетворюється в аналізатор-реєстратор з годинником реального часу і резервним акумулятором для зберігання даних.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Cайт

Офіційний сайт компанії

Офіційний сайт компанії

 
 

Контакти

Автоматичні вимикачі постійного струму, компенсатор реактивної потужності - Профіелектро
(основний офіс)

03113, Україна, Київська, Київ, Дружківська, будинок 10, офіс 312
  • +38 (050) 380-28-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create