Регулятор коефіцієнта потужності RPC

Регулятор коефіцієнта потужності RPC
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 03392527
 
 

Опис Регулятор коефіцієнта потужності RPC

Регулятор коефіцієнта потужності RPC є цифровим пристроєм, який виконує функції контролю і регулювання коефіцієнту потужності системи і здійснює зчитування показань коефіцієнта потужності з високою точністю, на яку не впливають можливі зміни властивостей електронних компонентів.


Використовуваний алгоритм контролю забезпечує справну роботу приладу навіть в системі, що характеризується високим коефіцієнтом гармонік. Коефіцієнт потужності системи регулюється групою перемикаючихся конденсаторів виходячи з розрахованої реактивної потужності системи своєчасно і точно. Результатом цього є різке скорочення кількості перемикань і більш однорідне використання конденсаторних батарей з однаковими ваговими коефіцієнтами.
 

Існує чотири версії RPC: 5 і 7 ступінчасті прилади (розмір 96х96 мм), і 8 і 12 ступінчасті прилади (144х144 мм). Кожен прилад має: трьохрозрядний семисегментний світлодіодний дисплей; чотири мембранних клавіші для програмування; TTL-RS232 послідовний інтерфейс для установки параметрів і автоматичного тестування через персональний комп'ютер (ПС), внутрішній датчик температури; функції: струмового перевантаження, середнє за тиждень значення коефіцієнта потужності, запис максимального значення вимірюваного параметра; два реле програмованих як сигнал несправності та /або управління вентилятором.


Параметри:З інструкцією з налаштування регулятора RPC ви можете ознайомитися тут.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Cайт

Офіційний сайт компанії

Офіційний сайт компанії

 
 

Контакти

Автоматичні вимикачі постійного струму, компенсатор реактивної потужності - Профіелектро
(основний офіс)

03113, Україна, Київська, Київ, Дружківська, будинок 10, офіс 312
  • +38 (050) 380-28-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create