Пристрій плавного пуску Digistart IS

Пристрій плавного пуску Digistart IS
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 03392204
 

Характеристики

Виробник   Control Techniques

Опис Пристрій плавного пуску Digistart IS

Пристрій плавного пуску Digistart IS має багато передових рішень для управління двигунами до 800 кВт (1600A). Ці особливості включають 'Адаптивний контроль' який забезпечує безпрецедентний рівень контролю прискорення і уповільнення, інтуїтивна панель для конфігурації, контролю та діагностики.

Компактний Digistart - має вбудований обхідний контактор (в моделях до 110 кВт [220A]), що дозволяє знизити втрату енергії та температуру на тиристорах. Це позбавляє від потреби в зовнішньому контакторі економлячи місце, що полегшує установку і дозволяє використовувати невентилюєму шафу. Більш того, для зручності монтажу в моделях понад 160kW (360A) підключення живлення може проводиться зверху або знизу. Пристрої можуть бути встановлені пліч-о-пліч, щоб зменшити габарити шафи.

Легка конфігурація і контроль Digistart - клавіатура, має багатомовний графічний дисплей, дозволяючи Вам легко настроювати і контролювати Ваш м'який стартер. Майстер запуску допоможе користувачеві в конфігурації і зменшить час введення в дію. Настроюємий дисплей також забезпечує контроль роботи в реальному часі, що може використовуватися для обслуговування та діагностики, допомагаючи поліпшити придатність пристрою. Параметри розглядаються у технічних одиницях, в реальному часі, і можуть бути показані в цифровій формі або графічно. Клавіатура - зі ступенем захисту IP65 може бути встановлена на м'якому стартері безпосередньо, або віддалено, на двері шафи.

Digistart, можливо підключити як звичайною схемою (три дроти) або всередині з'єднання обмоток двигуна трикутником (шість проводів). Схема підключення трикутником дозволяє використовувати пристрій плавного пуску меншого номіналу. Це рішення дозволяє знизити вартість і габарити системиЗ таблицею типономиналов ві можете ознайомитися тут.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Cайт

Офіційний сайт компанії

Офіційний сайт компанії

 
 

Контакти

Автоматичні вимикачі постійного струму, компенсатор реактивної потужності - Профіелектро
(основний офіс)

03113, Україна, Київська, Київ, Дружківська, будинок 10, офіс 312
  • +38 (050) 380-28-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create