Запитання : До якої максимальної швидкості можна розкрутити вал стандартного загальнопромислового асинхронного двигуна за допомогою частотного перетворювача?

Слід враховувати, що максимальна частота вихідної напруги перетворювачів частоти складає 400 Гц. При збільшенні частоти, що живить мотор напруги вище номінальної, на обертаючий момент починають впливати втрати, які збільшуються в магнітній та електромеханічній системах мотора. В основному, на частотах більше 120% від номінальної відбувається істотне зниження крутного моменту, а на частотах 200-240% - зростає ковзання, і мотор навіть без навантаження зупиняється.

Крім того, підвищені швидкості обертання ротора призводять до прискореного зносу підшипників, посиленню вібрації, в наслідок яких можливе руйнування частин електромотора або ізоляції обмоток і коротке або межвитковое замикання в статорі.

Якщо необхідні високі швидкості (наприклад, до 24000 обертів за хвилину), потрібно використовувати електрошпинделі і живити їх, наприклад, через частотний перетворювач.

Компанія «Профіелектро» пропонує перетворювачі частоти від провідних західних виробників різних модифікацій. Користуйтеся тільки надійним обладнанням. Ми готові до результативного співробітництва!

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Cайт

Офіційний сайт компанії

Офіційний сайт компанії

 
 

Контакти

Автоматичні вимикачі постійного струму, компенсатор реактивної потужності - Профіелектро
(основний офіс)

03113, Україна, Київська, Київ, Дружківська, будинок 10, офіс 312
  • +38 (050) 380-28-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create