Конденсаторна установка та сфера її застосування

Під час здійснення виробничої діяльності переважна більшість затрат припадає саме на електроенергію. Більшість підприємств знижують рівень витрат після проведення якісного аналізу. Це зумовлено тим, що вартість енергоресурсів постійно зростає, а також зростають обсяги виробництва. Споживачі електроенергії зазвичай використовують тільки активну енергію, яка своєю чергою перетворюється у корисну – теплову, механічну та ін. Реактивна ж енергія не пов'язана з виконанням корисних функцій, оскільки здебільшого вона призначена для створення відповідних електромагнітних кіл у двигунах, трансформаторах.

У разі якщо в електромережі наявна реактивна потужність, то суттєво знижується якість електроенергії, тому збільшуються витрати. Також відбувається перегрів проводів, перезавантаження станцій, й виникає гостра потреба у підвищенні потужності трансформаторів. У процесі передачі електроенергії практично неминучими є втрати активної потужності у всіх ланках системи.

Використовуючи конденсаторні установки, ви зможете суттєво знизити обсяг споживаної реактивної потужності та досягти економічного ефекту у питаннях енергозбереження. Термін окупності цих установок становить 6-11 місяців.

Завдяки використанню конденсаторних установок ви зможете:

- суттєво розвантажити лінії електропередач, трансформатори, розподіляючі прилади;

- значно зменшити споживання активної та реактивної енергії;

- знизити рівень вищих гармонік у разі використання фільтраційних установок;

- усунути різні мережеві перешкоди.

Виділяють кілька видів компенсації, зокрема індивідуальну, групову та централізовану. Індивідуальний конденсатор підключають безпосередньо до споживача. Груповий та централізований найчастіше використовуються для більш розгорнутих систем. Ввімкнення конденсаторів регулюють мікропроцесорним регулятором, завдяки якому можна досягнути найоптимальнішого значення потужності.

Наші конденсаторні установки призначені для компенсації реактивної потужності та підвищення коефіцієнта потужності. Установка являє собою шафу, яка містить самовстановлювальні конденсатори, які з'єднані за схемою «трикутник», також є необхідна апаратура управління.

Конденсаторна установка замовити можна у компанії «Профіелектро». У разі виникнення будь-яких уточнювальних запитань ми обов'язково вас проконсультуємо. Неодмінно допоможемо з вибором у разі потреби!