Двигуни асинхронні: все, що ви хотіли знати

У багатьох сферах сучасної промисловості постійно використовуються різноманітні пристрої. Дуже поширеними виробами, без яких важко уявити роботу багатьох підприємств, є двигуни асинхронні. З чого складаються ці затребувані прилади? Який їх принцип дії? Якими вони бувають?

Асинхронний двигун - принцип роботи

Це електричні двигуни зі змінним струмом, які в своїй роботі використовують магнітне поле, що обертається, при цьому частота обертань магнітного поля статора досить відрізняється від роторної частоти обертань. Вони призначені для того, щоб створювати механічну енергію, шляхом перетворення її з електричної енергії змінного струму.

Його головними частинами вважаються:

  • статор;
  • ротор.


Принцип роботи такого корисного пристрою полягає у взаємній дії при обертанні магнітного поля статора, струмів, які наводяться цим же полем в самому роторі.

Перший асинхронний прилад з'явився в далекому 1889 році. Його винайшов великий російський вчений - Михайло Доліво-Добровольський. Його винахід спричинив ще один переворот в промислових сферах. Слово «асинхронний» значить не одночасний.

Через низьку собівартість, високу надійність і простоту в експлуатації ці пристрої набули величезної популярності. Вони присутні майже в усіх гілках світової промисловості.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити асинхронний двигун, ціна якого точно прийдеться вам до душі. Ми пропонуємо тільки якісні речі, щоб вони максимально ефективно працювали на благо вашого підприємства протягом багатьох років.

Якими вони можуть бути?

Асинхронні двигуни в сучасному світі поділяють зазвичай на 4 типи:

  • однофазний (короткозамкнений ротор);
  • двофазний (короткозамкнений ротор);
  • трифазний (короткозамкнений ротор);
  • трифазний (фазний ротор).


Відома на ринку електротехнічного обладнання компанія «Профіелектро», пропонує своїм покупцям тільки надійну технічну продукцію, яка ідеально підійде по всіх технічних параметрах, конфігурації до електричної мережі того чи іншого підприємства. Наші вироби дозволять вам налаштувати якісний і безперервний робочий процес.

Наприклад, каталог асинхронних двигунів нашого інтернет магазину пропонує: асинхронний двигун Leroy Somer LS. Він має міцну конструкцію, що дозволяє використовувати його практично для будь-яких цілей. Підвищена стійкість до навантажень, вібрацій забезпечують його тривале повноцінне функціонування навіть в найважчих умовах (цементні заводи, сталеливарні виробництва, докові крани).

Наше підприємство розробляє всі моделі двигунів користуючись найсучаснішими методиками і технологіями. Ми багато років співпрацюємо з відомими компаніями, що дозволяє додатково використовувати їхній досвід і розробки.

Підприємство «Профіелектро» гарантує якість усього пропонованого обладнання, розумні ціни, взаємовигідне співробітництво всім покупцям!