Пеллети- альтернативне паливо майбутнього

В даний час основними джерелами енергії є природні види палива: кам'яне і антрацитовий вугілля, газ, нафта, торф. Після їх спалювання в атмосферу виділяється значна частина вуглекислого газу, що, природно, призводить до забруднення навколишнього середовища.
Гідною альтернативою може бути використання різних видів біопалива, тобто палива, яке виробляють з:
- рослинної (тваринної) сировини;
- продуктів життєдіяльності рослин (тварин);
- органічних промислових відходів.

Розрізняють тверде, рідке і газоподібне біопаливо. Так от, в повній мірі до твердого біопалива можна віднести і пелети, оскільки при їх спалюванні в атмосферу потрапляє стільки вуглекислого газу, скільки рослина поглинула його (вуглекислого газу) під час свого зростання.

Пелети - це невеликі гранули циліндричної форми стандартного розміру. Торф, деревні відходи, а також відходи сільського господарства служать відмінною сировиною для виробництва гранул.
 
З 2014 року компанія «ПрофіЕлектро» виробляє паливні пеллети - екологічно чистий і економічний вид палива - з хвойних порід дерев, а саме сосни. Якість і вид гранул залежать від сировини і технології виробництва. Гранули, які містять велику кількість кори, частіше бувають темного кольору, а без кори - світлого. У процесі виробництва, наприклад, при сушінні, гранули з білих можуть «перетворитися» на сірі.

Пелети високої якості (білі і сірі) використовують для опалення житлових будинків, спалюючи їх в невеликих котлах, печах, камінах. Темні гранули, які містять у великій кількості кору, спалюють в котлах більшої потужності, щоб отримати тепло і електроенергію для населених пунктів і промислових підприємств.


В Україні зараз багато людей, які побудували заміські будинки. І тому, вибираючи між підключенням до газової труби і придбанням автономного котла, віддають перевагу останньому. Існують різні види котлів, але найбільш дешевими в експлуатації на сьогоднішній день є котли на пелетах. Також це найбільш безпечне паливо.

Все це дозволяє стверджувати, що якщо не повністю, то хоча б частково можна вважати альтернативним паливом майбутнього пелети. Ціна сьогоднішня на газ ще більше вселяє в нас упевненість, що пелети від компанії «ПрофіЕлектро» - це правильний вибір плюс якість, яка підтверджена відповідними сертифікатами.